امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 29 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 10 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1719
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1400 - 17:00 | 718 بازدید

نظرسنجی شورای شهر شهرکرد در سایت نگین چهارمحال

نظرسنجی شورای شهر شهرکرد در سایت نگین چهارمحال ، پایگاه خبری نگین چهارمحال به استناد ماده ۶۵ قانون انتخابات و تبصره آن ( انتشار عمومی هرگونه نظرسنجی صرفاً از سوی موسسات مجاز و حداکثر تا ۲۴ ساعت پیش از اخذ رأی امکان پذیر است)، به عنوان رسانه بی طرف در انتخابات و بر اساس سنجش […]

نظرسنجی شورای شهر شهرکرد در سایت نگین چهارمحال

نظرسنجی شورای شهر شهرکرد در سایت نگین چهارمحال ، پایگاه خبری نگین چهارمحال به استناد ماده ۶۵ قانون انتخابات و تبصره آن ( انتشار عمومی هرگونه نظرسنجی صرفاً از سوی موسسات مجاز و حداکثر تا ۲۴ ساعت پیش از اخذ رأی امکان پذیر است)، به عنوان رسانه بی طرف در انتخابات و بر اساس سنجش افکار عمومی نسبت به نامزدهای شورای شهرکرد، اقدام به راه اندازی نظرسنجی در سایت نموده است. در این نظرسنجی لیست تمام افراد تایید صلاحیت شده از طرف فرمانداری درج گردیده است.

کاربران رای دهنده محدودیت IP داشته و امکان رای چندین باره نمی باشد. این نظر سنجی درساعت ۲۴ مورخه ۲۶ خرداد آغاز و در ساعت ۲۳:۵۹ مورخه ۲۶ خرداد پایان می پذیرد.

یادآور می شود که نتایج ثبت شده مستند و بر اساس مجموع تعداد افراد رای دهنده و مجموع رای های نامزدها امکان هیچ گونه تخلف یا دستکاری عمدی نمی باشد.

جهت شرکت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

نظرسنجی شورای شهر شهرکرد در سایت نگین چهارمحال

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!