امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2511
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1402 - 9:10 |

نمایشگاه کتاب از ۱۴ مرداد تا ۲۷ مرداد در فرهنگسرای شهرکرد

نمایشگاه کتاب از ۱۴ مرداد تا ۲۷ مرداد در فرهنگسرای شهرکرد

رئیس گروه فرهنگ و رسانه، فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: کتب ارائه شده در نمایشگاه کتاب مستقر در فرهنگسرای شهرکرد با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

مهدی طهماسبی اظهار کرد: در نمایشگاه کتاب مستقر در فرهنگسرای شهرکرد ۵۰ هزار جلد کتاب در ۵ هزار عنوان با موضوعات مختلف برای ارائه به علاقمندان وجود دارد.

وی تصریح کرد: کتاب‌های انتخاب شده به‌روز هستند و سعی شده چاپ سال ۱۴۰۰ به بعد باشد، همچنین از همه ظرفیت‌های استانی و غیراستانی در این نمایشگاه استفاده می‌شود و آخرین کارهای به‌روز ناشران تراز ملی و اول کشور در این نمایشگاه وجود دارد.

رئیس گروه فرهنگ و رسانه، فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این درحالی است که کارهای استانی هم در نمایشگاه ارائه می‌شود.

طهماسبی استقبال مردم را خوب عنوان و تاکید کرد: کتب ارائه شده در این نمایشگاه کتاب با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه همه گروه‌های سنی می‌توانند از این نمایشگاه استفاده کنند ادامه داد: این نمایشگاه تا ۲۷ مرداد در همه روزهای هفته مستقر است و احتمال تمدید هم وجود دارد.

رئیس گروه فرهنگ و رسانه، فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: ساعت کار این نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۲۱ پذیرای هم‌استانی‌ها است.

در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی نهادهای مختلفی در این حوزه فعالیت می‌کنند، مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با توجه به وظایف ذاتی خود در تولید کتاب و حمایت از نویسندگان استان فعالیت می‌کند.

سال گذشته ۷۰ عنوان کتاب با عناوین مختلف در استان به چاپ رسیده است، حمایت‌‌های حداقلی سال گذشته در این راستا انجام شد که در امسال ارتقا پیدا می‌کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!