امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 690
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1399 - 1:46 |

هشدار معاون استاندار چهارمحال و بختیاری

هشدار معاون استاندار چهارمحال و بختیاری

هشدار معاون استاندار چهارمحال و بختیاری ، وی خطاب به اصناف گفت: اگر کسی علیه سلامت و بهداشت عمومی جامعه اقدامی انجام دهد با هماهنگی دادستان برخورد قاطع و محکم در انتظار او خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، جعفر مردانی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد استانی کرونا در خصوص بازگشایی تعدادی از اصناف گفت:

از تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری به غیر از صنوفی که خطر گسترش ویروس کرونا در آن‌ها زیاد است سایر اصناف با هماهنگی و صدور مجوز از سوی بهداشت و درمان استان بازگشایی خواهند شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: بازگشایی صنوف الزاماتی دارد که حتما باید رعایت شود در غیر این صورت اجازه فعالیت به آنها داده نخواهد شد و مهمترین مورد این الزامات رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعم از بهداشت فردی و بهداشت عمومی و اجتماعی است.

وی اضافه کرد: تمامی اصناف و بازاریان برای دریافت مجوز باید به سامانه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت مراجعه و ثبت‌نام کنند و بعد از ثبت نام گواهی سلامت و کد مربوطه را دریافت و در محل کسب و کار خود نصب نمایند.

کسانی که علیه سلامت جامعه اقدام کنند منتظر برخورد قاطع باشند

مردانی خاطرنشان کرد: تشدید نظارت و بازرسی از بازار در دستور کار قرار گرفته و کمیته‌ای متشکل از دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی، دفتر معاونت اقتصادی استانداری، مامورین نظارت بر اماکن ناجا، سازمان صمت و اتاق اصناف با محوریت سازمان بهداشت و درمان برای امر تشدید نظارت بر بازار ایجاد شد.

وی تاکید کرد: قطع به یقین با همکاری دادستان اگر کسی علیه سلامت و بهداشت عمومی جامعه اقدامی انجام دهد برخوردی قاطع و محکم در انتظار او خواهد بود.

مدارس، دانشگاه‌ها، اماکن تفریحی، توریستی، اماکن مذهبی، ورزشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی، آموزشگاه‌ها، مراکز فرهنگی، آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی، استخرها، گیم‌نت، قهوه‌خانه‌ها، سینماها، تالارهای پذیرایی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز تجاری، پاساژها، رستوران‌ها، فست‌فود، طباخی‌ها و سایر اصناف پرخطر کماکان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : خبرگزاری فارس
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!