امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1024
تاریخ انتشار : 02 تیر 1399 - 8:16 | 574 بازدید

هم اندیشی نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری برای تأمین امنیت

هم اندیشی نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری ،فرماندهان نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری برای تأمین امنیت بیشتر در استان هم اندیشی کردند. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، فرمانده انتظامی استان در حاشیه این نشست گفت: مأموران انتظامی استان از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۹۰۰سارق را دستگیر کرده اند که آمار […]

هم اندیشی نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری برای تأمین امنیت

هم اندیشی نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری ،فرماندهان نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری برای تأمین امنیت بیشتر در استان هم اندیشی کردند.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، فرمانده انتظامی استان در حاشیه این نشست گفت: مأموران انتظامی استان از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۹۰۰سارق را دستگیر کرده اند که آمار شناسایی و دستگیری سارقان نسبت به مدت مشابه پارسال هفت درصد افزایش داشته است.

سردار غلامرضا غلامزاده افزود: در سه ماهه ابتدایی امسال بیش از هفت باند تهیه و توزیع مواد مخدر دستگیر و بیش از ۶۰۰کیلوگرم انواع مخدر از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با وسائل نقلیه متخلف گفت: مأموران انتظامی استان پس از هماهنگی قضایی، بیش از ۴۰۰دستگاه خودرو را که با ایجاد آلودگی صوتی، حرکات پُرمخاطره برای شهروندان به ویژه در ساعات پایانی شب ایجاد مزاحمت می‌کردند، توقیف کردند.

در پایان این نشست از برخی فرماندهان برتر نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

هم اندیشی نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری پلیس
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!