امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2351
تاریخ انتشار : 05 شهریور 1401 - 9:14 | 288 بازدید

هنجار شکنی در رفتینگ سامان ،آنچه که در رفتینگ اتفاق افتاد پشت پرده‌های پیوسته‌ای دارد

هنجار شکنی در رفتینگ سامان، دولت‌مردان باید پشتیبان فرهنگ در جامعه باشند و هرچه می‌توانند به دین‌مداری کمک کنند تا به برکت دین کارهای خودشان نیز پیش رود. محمد علی نکونام گفت: نباید اجازه داد این افراد هنجارشکنی کنند و با پرویی فیلم بگیرند و اشاعه فحشا کنند بلکه باید با این فضا با جدیت […]

هنجار شکنی در رفتینگ سامان ،آنچه که در رفتینگ اتفاق افتاد پشت پرده‌های پیوسته‌ای دارد

هنجار شکنی در رفتینگ سامان، دولت‌مردان باید پشتیبان فرهنگ در جامعه باشند و هرچه می‌توانند به دین‌مداری کمک کنند تا به برکت دین کارهای خودشان نیز پیش رود. محمد علی نکونام گفت: نباید اجازه داد این افراد هنجارشکنی کنند و با پرویی فیلم بگیرند و اشاعه فحشا کنند بلکه باید با این فضا با جدیت مقابله شود، فرهنگ این روزها دغدغه مردم استان و اهل ایمان شده است، آنچه که در رفتینگ اتفاق افتاد پشت پرده های پیوسته ای دارد که سال ها تذکر داده ایم و تغییری ندیده ایم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه‌های نمازجمعه شهرکرد با بیان اینکه این هفته را هفته دولت نامیدند تا دولت به نقاط قوت و ضعف خود بپردازد اظهار کرد: هفته دولت هفته تعریف و تمجید نیست، البته که جای تعریف از کارهای جهادی و نگاه‌های ارزشید این دولت وجود دارد اما آنچه که مهم است بایدها و نبایدها است.

وی بیان کرد: دولت باید در چند حوزه زنده ماندن ارزش‌های انقلاب، برقراری عدالت، عمل به وعده‌ها، مبارزه با فساد و تکریم و احترام مردم تلاش کند.

نکونام افزود: وعده ساخت ۴ میلیون مسکن به مردم داده شده است که اکنون کار بسیار عقب است و تحقق این وعده‌ مسکن و اشتغال با کار روزمره انجام نمی‌شود و حتماً کار جهادی لازم دارد.

امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: فرهنگ این روزها دغدغه مردم استان و اهل ایمان شده است، آنچه که در رفتینگ اتفاق افتاد پشت پرده‌های پیوسته‌ای دارد که سال‌ها تذکر داده‌ایم اما تغییری ندیده‌ایم.

نکونام بیان کرد: ظاهراً شرکت آب‌منطقه‌ای از تورهای رفتینگ وجوهاتی می‌گیرد، اما چگونه از این اتفاقات خبر ندارد؟ دستگاه‌های دیگر مانند ورزش و جوانان و گردشگری نیز باید بیشتر مراقب باشند زیرا که مردم این منطقه نگران تربیت فرزندان خود هستند.

وی گفت: اگر از فرهنگ غفلت شود نظام تهی می‌شود، زیرا که اساس این نظام فرهنگ دینی است که متاسفانه دشمن دارد ضدفرهنگ‌ها را باب می‌کند و ما باید مانع آن شویم. نباید اجازه داد این افراد هنجارشکنی کنند و با پرویی فیلم بگیرند و اشاعه فحشا کنند بلکه باید با این فضا با جدیت مقابله شود.

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه چرا باید در دانشگاه اتفاقی بیفتد که آبروی دانشگاه و متولیان آن آسیب ببیند عنوان کرد: در این برنامه‌ها نباید به برخی افراد که با برنامه قبلی میدان‌داری می‌کنند فرصت خرابکاری داد که در ماه محرم و در آستانه شهادت امام سجاد(ع) شاهد رقاصی‌ باشیم.

وی ابراز کرد: این مطلب نیز موضوعی بود که مومنان و مطالبه‌گران دنبال کردند و باید به این افراد احسنت و خداقوت گفت البته باز هم باید مطالبه کنند تا دیگر شاهد چنین رفتاری نباشیم.

هنجار شکنی در رفتینگ سامان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!