امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1311
تاریخ انتشار : 25 تیر 1399 - 12:21 | 701 بازدید

بهره برداری از ۱۴۰۰ واحد مسکن محرومان چهارمحال و بختیاری

۱۴۰۰ واحد مسکونی محرومان و روستایی با حضور معاون رئیس جمهور در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، از دو هزار و ۲۴۰ واحد مسکونی که ساخت شان از ۳۱ مرداد ۹۸ در چهارمحال و بختیاری آغاز شده بود، یکهزار و ۴۰۰ واحد امروز با حضور معاون […]

بهره برداری از ۱۴۰۰ واحد مسکن محرومان چهارمحال و بختیاری

۱۴۰۰ واحد مسکونی محرومان و روستایی با حضور معاون رئیس جمهور در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، از دو هزار و ۲۴۰ واحد مسکونی که ساخت شان از ۳۱ مرداد ۹۸ در چهارمحال و بختیاری آغاز شده بود، یکهزار و ۴۰۰ واحد امروز با حضور معاون رئیس جمهور و رؤسای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی (ره) به بهره برداری رسید.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آیین بهره برداری از این واحدها، گفت: ۹۴۰ واحد باقی مانده هم تا ۲۱ مرداد امسال تحویل داده می‌شود.

آقای تابش کارنامه عملکرد بنیاد مسکن در چهارمحال و بختیاری را درخشان توصیف کرد و افزود: تعمیر دو هزار واحد و ساخت ۷۷۱ واحد خسارت دیده از سیل پارسال به طرح‌های مشمول خسارت دیده از سیل در چهارمحال و بختیاری پایان داد.

وی گفت: از ۸۰ هزار واحد مسکونی روستایی در این استان، ۴۵ هزار واحد تولید، نوسازی و بهسازی شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) هم در این مراسم از ثبت جهانی هنر قالی بافی مددجویان کمیته امداد امام (ره) در سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) خبرداد و گفت: در پی دو سال بررسی‌های کارشناسانه این سازمان در ایران، هنر قالی بافان مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی ثبت جهانی شد و تا دوهفته آینده از نشان این دستاورد پس از ثبت در سازمان ثبت اسناد کشور رونمایی می‌شود.

آقای بختیاری همچنین سهم اشتغال مددجویان چهارمحال و بختیاری را در سال جاری پنج هزار شغل اعلام کرد و افزود: ۱۷۱ میلیارد تومان اعتبار برای این مهم پیش بینی شده است که در صورت جذب آن تا آذرماه امسال، سهم اشتغال استان افزایش می‌یابد.

واحد مسکن محرومان چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!