امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 595
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1398 - 14:47 | 806 بازدید

شرایط کاملی برای حدادی تدارک دیده شده است

شرایط کاملی برای حدادی تدارک دیده شده است شرایط کاملی برای حدادی تدارک دیده شده است ،رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: وضعیت آمادگی حدادی خوب است و امیدوارم در مسابقات نتیجه خوبی بگیرد. باید امسال را صبر کنیم تا یک ارزیابی از خودش و عملکرد مربی اش انجام دهیم. کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی ، […]

شرایط کاملی برای حدادی تدارک دیده شده است

شرایط کاملی برای حدادی تدارک دیده شده است ،رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: وضعیت آمادگی حدادی خوب است و امیدوارم در مسابقات نتیجه خوبی بگیرد. باید امسال را صبر کنیم تا یک ارزیابی از خودش و عملکرد مربی اش انجام دهیم. کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی ، در مورد آخرین وضعیت احسان حدادی در آمریکا گفت: احسان حدود دو ماه است که در آمریکا به سر می‌برد و تا مسابقات قهرمان آسیا اردویش را در آنجا ادامه می‌دهد. وضعیت آمادگی حدادی خوب است. امیدوارم در مسابقات نتیجه خوبی بگیرد.

او افزود: مسابقه قهرمانی آسیا در قطر اول اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و ما می‌توانیم یک ارزیابی اولیه داشته باشیم و سپس برنامه‌ریزی‌های بعدی را انجام خواهیم داد.

کیهانی با توجه به حضور ورزشکاران چینی در اردوی احسان و مطالبی که در مورد کم توجهی مربی آمریکایی حدادی گفته شده بود اظهار کرد: نه چنین چیزی وجود ندارد. حدادی خودش مربی‌اش را انتخاب کرده است. مک ویلکینز مربی خوبی است و احسان با او نتیجه گرفته است. باید امسال را صبر کنیم تا یک ارزیابی از خودش و عملکرد مربی‌اش انجام دهیم. همه شرایط به صورت کامل برای حدادی آماده است. در آمریکا تمرین می‌کند و امکانات خوب اردویی دارد و مشکلی وجود ندارد.

رئیس فدراسیون دو و میدانی در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌تان از عملکرد ورزشکاران ایران در قهرمانی آسیا چیست؟ بیان کرد: ان‌شاءلله نتیجه خوبی می‌گیریم. ما دور قبل بهترین نتیجه تاریخ دو و میدانی را گرفتیم و این دوره هم تکرار می‌شود.

نویسنده : ربات ارسال خبر
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!