امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 443
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1398 - 15:21 | 668 بازدید

پیام نوروزی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

پیام نوروزی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پیام نوروزی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مناسبت نوروز ١٣٩٨ پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و […]

پیام نوروزی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

پیام نوروزی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مناسبت نوروز ١٣٩٨ پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
از سال ١٣٧٨ هر ساله مقام معظم رهبری “مد ظله العالی” در پیام نوروزی خود، عناوینی را عالمانه و مدبرانه به عنوان شعار سال جدید برمی گزینند و معرفی می نمایند. انتخاب شعار سال توسط معظم له، برگرفته از اشرافیت والای ایشان به مسائل جامعه و از میان ارزش های بسیاری که در جامعه وجود دارد و ضرورت برجسته نمودن آن توسط ایشان احساس می شود، انتخاب و مطرح و در صدر قرار می گیرد. ایشان به این طریق، توجه همگان را به آن جلب می نمایند و این در واقع نوعی اعتلای فرهنگ عمومی در جامعه می باشد و باعث تکاپو در کشور خواهد شد. در این میان طیف وسیعی از کسانی که کارشان از جنس فرهنگی می باشد، اصحاب فرهنگ و هنر، رسانه، سینما و … در هر سطحی، در تحقق شعار مطرح شده تلاش می کنند.
امسال نیز توسط معظم له، سال “رونق تولید” نامگذاری گردید. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با حدأکثر توان خود و بهره مندی از ظرفیت های مؤثر فرهنگی، هنری، رسانه ای و سینمایی در نهادینه نمودن شعار سال، معطوف نمودن نگاه جامع به عنوان یک فرهنگ به این امر مهم و تحقق آن اهتمام ویژه خواهد داشت.”

| منبع خبر : روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!