امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 425
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1398 - 13:49 | 697 بازدید

پرداخت خسارت به چهارمحال و بختیاری مانند استان گلستان

پرداخت خسارت به چهارمحال و بختیاری مانند استان گلستان استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به میزان بالای خسارت سیلاب در این استان تاکید کرد: دولت مصمم است، پرداخت خسارت سیلاب در این استان ، همانند استان گلستان باشد. اقبال عباسی روز دوشنبه پس از دیدار با معاون سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرکرد […]

پرداخت خسارت به چهارمحال و بختیاری مانند استان گلستان

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به میزان بالای خسارت سیلاب در این استان تاکید کرد: دولت مصمم است، پرداخت خسارت سیلاب در این استان ، همانند استان گلستان باشد. اقبال عباسی روز دوشنبه پس از دیدار با معاون سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرکرد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری نگین چهارمحال افزود : هر نوع خسارتی به سیلزدگان استان گلستان پرداخت می شود ، همان نوع خسارت نیز از سوی دولت به چهارمحال و بختیاری اختصاص خواهد یافت. پرداخت خسارت به چهارمحال و بختیاری مانند استان گلستان

به گفته وی، میزان خسارت موج اول بارش ها در چهارمحال و بختیاری بیش از ۴ هزار میلیارد ریال است ، که بخش های زیربنایی ، کشاورزی و خانه های مسکونی را دچار آسیب کرد. استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در این سیلاب بخش زیرساختی یک هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال و خانه های روستایی و شهری ۷۱۰ میلیارد ریال و بخش کشاورزی یک هزار و ۵۲۰میلیارد ریال آسیب دید. عباسی اظهار داشت :دولت در مصوبه اخیر خود ۵۰۰میلیارد ریال اعتبار علی الحساب برای جبران خسارت های سیلاب موج اول بارش ها به چهارمحال و بختیاری اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال معاون سازمان برنامه و بودجه کشور به نمایندگی از این سازمان و دولت روز دوشنبه از نزدیک در جریان روند مدیریت بحران و میزان خسارت های ناشی از سیلاب موج اول بارشها قرار گرفت. سید حمید پورمحمدی گل‌سفیدی در این دیدار از فعالیت های مستمر استاندار ، مدیران دستگاه های اجرایی و ستاد مدیریت بحران جلوگیری و مقابله با بحران سیلاب قدردانی کرد.

در موج اول بارش های بهاری در روز سه شنبه ششم فروردین ماه چهارمحال و بختیاری آسیب جدی دید ولی ، خوشبختانه این بارش ها تلفات انسانی نداشت. موج اول بارش ها حداقل ۴ هزار میلیارد ریال به زیرساخت های استان، مزارع و باغات و بخش کشاورزی استان خسارت زد. موج دوم بارش های سیلابی در چهارمحال و بختیاری از عصر یکشنبه یازدهم فروردین ماه در این استان آغاز شد. شهرستانهای کوهرنگ ، لردگان و اردل اکنون بیشتر میزان بارش باران را دارند و پیش بینی می شود موج دوم روز سه شنبه از استان خارج شود.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : ایرنا
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!