امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2431
تاریخ انتشار : 20 مهر 1401 - 16:01 | 308 بازدید

اجرای پروژه کشته‌سازی توسط معاندین در فضای مجازی

پروژه کشته‌سازی توسط معاندین ،دشمنان و معاندین در فضای حقیقی و رسانه‌های آن‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ای سال‌ها است که در بزنگاه‌ها و ناآرامی‌های داخلی ایران از یک روش استفاده می‌کنند؛ «کشته‌سازی». از شایعه تا واقعیت: «کشته‌سازی» واژه‌ای که با آشوب‌ها و اغتشاشات ایران عجین شده است. دشمنان قسم خورده کشورمان از طریق بازوهای […]

اجرای پروژه کشته‌سازی توسط معاندین در فضای مجازی

پروژه کشته‌سازی توسط معاندین ،دشمنان و معاندین در فضای حقیقی و رسانه‌های آن‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ای سال‌ها است که در بزنگاه‌ها و ناآرامی‌های داخلی ایران از یک روش استفاده می‌کنند؛ «کشته‌سازی».

از شایعه تا واقعیت: «کشته‌سازی» واژه‌ای که با آشوب‌ها و اغتشاشات ایران عجین شده است. دشمنان قسم خورده کشورمان از طریق بازوهای رسانه‌ای خود در فضای مجازی و رسانه‌ای از این ترفند استفاده می‌کنند تا از یک سو افکار عمومی داخل و حتی خارج از کشور را تحت تاثیر قرار دهند و از سوی دیگر مردم را علیه حاکمیت تحریک کنند.

در روزهای ابتدایی ناآرامی های ایران، عده‌ای سعی کردند تا دختری که جلوی دوربین موهایش را می‌بست را به عنوان نماد اغتشاشات معرفی کنند و به همین منظور مدعی شدند که وی با ضرب چند گلوله کشته شده است. هرچند بعدها مشخص شد که وی کشته نشده و رسانه‌های دشمن که نماد خود را از دست رفته می‌دیدند به افشاگران این موضوع حمله ور شدند.

پروژه کشته‌سازی آغاز شد/ مرگ مشکوک ۳ نفر در اعتراضات اخیر کردستان

در این بین منافقین کوردل و گروه های تجریه طلب نیز دست به لسلحه بردند تا با گرفتن جان جوانان کشور، خون آن ها را بر گردن حکومت بیاندازند و برای کشور هزینه سازی کنند. در همین رابطه استاندار کردستان عنوان کرد: یک شهروند دیوان‌دره‌ای با سلاح جنگی کشته شده که هیچ‌کدام از رده‌های نیروهای مسلح از این نوع سلاح استفاده نکردند. بلافاصله نیز مشخصات و تصویر آن فرد از شبکه‌های معاند پخش شد. فرد دیگری با همان شرایط داخل خودرویی نزدیک بیمارستان سقز رها شده بود. مرگ نفر سوم هم کاملا مشکوک و در دست بررسی است.

اما بسیاری از اوقات رسانه‌های معاند از شیوه های متنوعی برای کشته سازی آن هم در ناآرامی ها استفاده می کنند. در این گزارش به برخی از آن ها می پردازیم:

اعلامیه ساختگی برای ایمان شاهمرادی

کانال های منافقین و ضدانقلاب با انتشار تصاویری مدعی کشته شدن فردی به نام ایمان شاهمرادی شدند؛ اما بررسی ها نشان داد که اصلا فرد ادعایی ایمان شاهمرای نیست و صاحب عکس زنده است.

پروژه کشته‌سازی توسط معاندین

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!