امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2008
تاریخ انتشار : 07 مهر 1400 - 13:30 | 328 بازدید

پیمان جبلی ریاست جدید صدا و سیما منصوب کردند

پیمان جبلی ریاست جدید صدا و سیما ،رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی پیمان جبلی را به ریاست سازمان صدا و سیما منصوب کردند. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: «بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای […]

پیمان جبلی ریاست جدید صدا و سیما منصوب کردند

پیمان جبلی ریاست جدید صدا و سیما ،رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی پیمان جبلی را به ریاست سازمان صدا و سیما منصوب کردند. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر پیمان جبلی دام‌توفیقه

با پایان یافتن دوره‌ مسئولیت پر تلاش جناب آقای دکتر علی‌عسکری که کوشش خستگی‌ناپذیر و دلسوزانه‌ی آن مدیر مؤمن و با اخلاص را به همراه داشت، جنابعالی را که از صلاحیت دینی و انقلابی، و تخصص و تجربه طولانی در مدیریت‌های سازمان صداوسیما، و آگاهی از ماهیت و عملکرد و وظائف رسانه‌ ملی برخوردارید، برای یک دوره‌ پنج‌ساله به ریاست آن سازمان منصوب می‌کنم.

رسانه‌ ملی، دانشگاهی برای ارتقاء سطح آگاهی و معرفت عمومی، و آوردگاهی برای مقابله با امواج خصمانه‌ تحریف و تفتین، و آسایشگاهی برای بهره‌مندی چشم و دل همگان از جلوه‌های زیبائی و هنر، و قرارگاهی برای پراکندن امید و نشاط در فضای عمومی کشور است.

هدایت فرهنگی، تقویت روحیه و احساس هویت ملی و انقلابی، ترویجِ سبک زندگی اسلامی- ایرانی، و افزایش همبستگی ملی، در شمار اولویت‌هایی است که باید با ارتقاء سرمایه‌ انسانی و رشد کیفی برنامه‌ها و بهره‌گیری از ابتکار و با تلاش شبانه‌روزی به آن دست یابید ان‌شاءالله.

وظیفه‌ خود می‌دانم که از تلاش خستگی‌ناپذیر جناب آقای دکتر عسکری در مدت مسئولیتشان که حقاً در خور تقدیر است، صمیمانه تشکر کنم و جنابعالی را به بهره‌مندی از طرح‌های بلندمدت و ناتمام دوره‌ ایشان توصیه نمایم. توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

سیّدعلی خامنه‌ای

۷ مهر ۱۴۰۰»

سوابق پیمان جبلی ریاست جدید صدا و سیما

🔹 پیمان جبلی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است.

🔹 وی در سال ۱۳۷۲ کارشناسی ارشد رشته معارف اسلامی و تبلیغ از دانشگاه امام صادق و در سال ۱۳۸۳ هم مدرک دکترای فرهنگ و ارتباطات را از همین دانشگاه اخذ کرد.

سوابق کاری دکتر جبلی قبل از پست معاونت برون مرزی صداوسیما به این شرح است :

🔹 عضو هیات علمی دانشگاه صداوسیما
🔹معاون سیاسی (خبر) صداوسیما
🔹دبیر اخبار خارجی بخش شامگاهی رادیو
🔹دبیر اخبار خارجی و داخلی اخبار تلویزیون
🔹سردبیر اخبار سراسری شبکه ۲ سیما
🔹مدیرکل اخبار داخلی واحد مرکزی خبر
🔹مدیرکل اخبار شبکه العالم،
🔹مدیر دفتر شبکه العالم در بیروت
🔹معاون رسانه‌ای دبیر شورای عالی امنیت ملی
🔹سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!