امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1240
تاریخ انتشار : 17 تیر 1399 - 20:06 | 778 بازدید

ممنوعیت مراسم شادی و ترحیم در چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان در نشست اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا، گفت: مردم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به مسئولان و مجموعه درمان در زمینه عادی شدن شرایط کمک کنند، چرا که هرچه مردم بیشتر نکات […]

ممنوعیت مراسم شادی و ترحیم در چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان در نشست اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا، گفت: مردم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به مسئولان و مجموعه درمان در زمینه عادی شدن شرایط کمک کنند، چرا که هرچه مردم بیشتر نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند، از وضعیت قرمز بهتر و سریع‌تر عبور خواهیم کرد.

دکتر رحمانی رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را رسالت و مسئولیت اجتماعی همه مردم در برابر ویروس کرونا دانست و افزود: همه مردم باید به عنوان یک مسئولیت اجتماعی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در تجمعات غیرضروری و شستشوی صحیح و مکرر دست‌ها زنجیره انتقال کرونا را قطع کنند.

جوابدهی غیرحضوری آزمایش تشخیص کرونا در شهرکرد

وی، استفاده نکردن از ماسک، حضور در مراسم عروسی، عزاداری و دورهمی‌های خانوادگی را از دلایل اصلی افزایش موارد ابتلا به کرونا در استان دانست و گفت: برای کنترل و پیشگیری از کرونا باید همه توصیه‌های بهداشتی رعایت شود.

ممنوعیت مراسم شادی و ترحیم در چهارمحال و بختیاری

COVID-19

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!