امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1500
تاریخ انتشار : 09 اردیبهشت 1400 - 1:02 | 515 بازدید

کشف محموله ۱۰۰ میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف یک محموله بزرگ قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در محور لردگان-بروجن خبر داد. سردار منوچهر امان‌اللهی گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر ورود کالای قاچاق موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت. فرمانده انتظامی […]

کشف محموله ۱۰۰ میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف یک محموله بزرگ قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در محور لردگان-بروجن خبر داد.

سردار منوچهر امان‌اللهی گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر ورود کالای قاچاق موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: با اجرای طرح ایست و بازرسی در محور لردگان-بروجن، دو خودرو حامل بار قاچاق شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات موفق پلیسی متوقف شدند.

وی بیان داشت: در بازرسی از این خودروها، یک دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی و انواع لوازم خانگی شامل؛ ماشین لباسشویی، جاروبرقی، آبمیوه‌گیری و همزن برقی خارجی فاقد مدارک گمرکی به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال کشف و ۲ متهم دستگیر شدند.

کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!