امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1299
تاریخ انتشار : 22 تیر 1399 - 14:00 | 1496 بازدید

کشف محموله میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، فرمانده انتظامی استان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق به استان، موضوع به صورت جدی در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان بروجن قرار گرفت. سردار غلامعباس غلامزاده افزود: مأموران پس […]

کشف محموله میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، فرمانده انتظامی استان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق به استان، موضوع به صورت جدی در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان بروجن قرار گرفت.

سردار غلامعباس غلامزاده افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی موفق شدند یک خودرو پژو ۴۰۵ حامل کالای قاچاق را در یک عملیات پلیسی در محور لردگان – بروجن متوقف کنند.

وی گفت: مأموران در بازرسی از این خودرو انواع کالای قاچاق شامل هفت هزار و ۸۴۶ عدد لوازم جانبی موبایل، دو هزار و ۹۳۶ عدد باتری قلمی و شش کیلوگرم کاپوچینو به ارزش یک میلیارد ریال را کشف و دو متهم را هم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی، افزود: مردم هرگونه موارد مشکوک را به سامانه ۱۱۰ پلیس گزارش کنند.  

کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!