امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 971
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1399 - 19:56 | 611 بازدید

کاهش سن اعتیاد در چهارمحال و بختیاری

کاهش سن اعتیاد در چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: سن اعتیاد در استان کاهش یافته است، که این امر می‌طلبد در حوزه اعتیاد و پیشگیری از این بلای خانمانسوز حساسیت بیشتری وجود داشته باشد. جعفر مردانی بر فعال ساختن خانواده‌ها، سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌های مردمی […]

کاهش سن اعتیاد در چهارمحال و بختیاری

کاهش سن اعتیاد در چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: سن اعتیاد در استان کاهش یافته است، که این امر می‌طلبد در حوزه اعتیاد و پیشگیری از این بلای خانمانسوز حساسیت بیشتری وجود داشته باشد.

جعفر مردانی بر فعال ساختن خانواده‌ها، سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌های مردمی در حوزه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: سازمان‌های مردم‌نهاد باید به سمت ایجاد نشاط اجتماعی گرایش پیدا کنند و مقابله و پیشگیری از اعتیاد را به صورت یک رویکرد اجتماعی نهادینه کنند.

وی گفت:  اعتیاد به عنوان یک جنگ‌نرم و تهدید برای نظام و امنیت ملی است که همه مسوولان، مردم و سازمان‌های مردم نهاد باید در حوزه پیشگیری از اعتیاد فعالیت کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار افزود: با اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌ها، فضای مجازی و ائمه جمعه، آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توان در حوزه مقابله و مبارزه با مواد مخدر گام برداشت.

جعفر مردانی افزود: توجه بیشتر به مناطق در معرض آسیب و آسیب‌دیده از راه‌های دیگر مقابله و پیشگیری از اعتیاد است.

کاهش سن اعتیاد در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری صدا و سیما
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!