امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1873
تاریخ انتشار : 31 تیر 1400 - 12:30 | 492 بازدید

شیوع کرونای دلتای هندی در چهارمحال و بختیاری

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد با اشاره به شیوع کرونای دلتای هندی در چهارمحال و بختیاری گفت: همه بیماران کرونایی استان مبتلا به کرونای دلتای هندی تلقی می‌شوند. فریدون رحمانی امروز گفت: با ارسال نمونه‌های ۶ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا به تهران که به تازگی از عراق به استان سفر داشتند مشخص شد […]

شیوع کرونای دلتای هندی در چهارمحال و بختیاری

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد با اشاره به شیوع کرونای دلتای هندی در چهارمحال و بختیاری گفت: همه بیماران کرونایی استان مبتلا به کرونای دلتای هندی تلقی می‌شوند.

فریدون رحمانی امروز گفت: با ارسال نمونه‌های ۶ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا به تهران که به تازگی از عراق به استان سفر داشتند مشخص شد ۳ نفر از آن‌ها مبتلا به کرونای دلتای هندی بودند.

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد ادامه داد: با توجه به پرهزینه بودن آزمایشاتی که نوع ویروس کرونا را مشخص می‌کند و اینکه در نوع درمان ویرو س کرونا، چینی و انگلیسی تفاوتی وجود ندارد همه مبتلایان به ویروس کرونا در استان مبتلا به ویروس دلتای هندی تلقی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این نوع ویروس کرونا قدرت سرایت‌پذیری و بیماری‌زایی بیشتری نسبت به گونه‌های قبلی دارد و نرخ بستری بیماران را نیز افزایش می‌دهد اما ماندگاری این ویروس تفاوتی با انواع قبلی نداشته است.

رحمانی تصریح کرد:  علائم این ویروس نیز همانند علائم سرماخوردگی و انفلوآنزا بوده و تفاوت چشمگیری با نوع معمولی ویروس کرونا ندارد اما با توجه به قدرت بیماری‌زایی این نوع کرونا لازم است مردم استان بیش از پیش بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام ورزند.

کرونای دلتای هندی در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!