امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1656
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1400 - 20:20 | 469 بازدید

حل مشکل کمبود مرغ در چهارمحال و بختیاری در چند روز آینده

کمبود مرغ در چهارمحال و بختیاری ، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل مرغ در استان طی چند روز آینده حل خواهد شد، جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان در فروردین‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۱۴.۵ درصدی مواجه شد. سام مردانی با اشاره به اینکه میزان تولید مرغ […]

حل مشکل کمبود مرغ در چهارمحال و بختیاری در چند روز آینده

کمبود مرغ در چهارمحال و بختیاری ، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل مرغ در استان طی چند روز آینده حل خواهد شد، جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان در فروردین‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۱۴.۵ درصدی مواجه شد.

سام مردانی با اشاره به اینکه میزان تولید مرغ در چهارمحال و بختیاری کاهش نداشته است، اظهار کرد: مسائل روانی در تشکل صف‌های مرغ در استان تاثیرگذار است، کشتار روزانه مرغ در استان در هفته اخیر بالای ۵۰ تن بود.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مشکل در استان طی چند روز آینده حل خواهد شد، میزان جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان در فروردین‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل  با افزایش ۱۴.۵  درصدی مواجه شد.

وی خاطرنشان کرد: در فروردین‌ماه یک میلیون و ۱۷۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی در مرغداری‌های چهارمحال و بختیاری انجام شد، این عدد در اردیبهشت‌‍ماه به یک میلیون و ۴۳۴ هزار قطعه رسید، میزان جوجه‌ریزی در خردادماه نیز تاکنون ۵۰۰ هزار قطعه بوده است.

کمبود مرغ در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!