امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 454
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1398 - 13:21 | 606 بازدید

کمک مردم چهارمحال و بختیاری به سیل زدگان

کمک مردم چهارمحال و بختیاری به سیل زدگان کمک مردم چهارمحال و بختیاری به سیل زدگان ،مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان تاکنون ۲۱۶ میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند. علی ملک پور مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان سیل […]

کمک مردم چهارمحال و بختیاری به سیل زدگان

کمک مردم چهارمحال و بختیاری به سیل زدگان ،مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان تاکنون ۲۱۶ میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند. علی ملک پور مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان سیل اخیر بیان کرد: پویش مردمی کمک به سیل‌زدگان کشور با شعار «به نیکی سخت‌ها آسان شود» از ۵ فروردین‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان نیز آغاز شده است.

وی افزود: مردم نیکوکار استان از روزهای نخست آغاز این پویش کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های مشخص شده از طرف کمیته امداد واریز و همچنین کمک‌های غیر نقدی را به ۳۷ مرکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان تحویل داده‌اند. مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: از مجموع ۲۱۶ میلیون تومان کمک‌های مردم استان به سیل‌زدگان ۳۸ میلیون تومان پول نقد و مابقی کمک‌های غیر نقدی شامل مواد غذایی و آب‌معدنی، فرش، پتو، اجاق‌گاز، کفش و البسه و سایر لوازم ضروری زندگی بوده که در کوتاه‌ترین زمان به دست آسیب‌دیدگان و نیازمندان رسیده است. ملک پور خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹۸۸۷۷ پرداخت کنند.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : جهانبین نیوز
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!