امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 837
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1399 - 14:20 | 722 بازدید

کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری

به گزارش سایت خبری نگین چهارمحال به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌محمد اکبری صبح امروز در حاشیه دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه، در خصوص زمان پایان این رزمایش گفت: تا زمانی که مردم درگیر ویروس منحوس کرونا هستند رزمایش کمک مومنانه نیز پابرجاست.
کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) از توزیع ۷۵ هزار بسته معیشی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در سطح استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) ادامه داد: با ایجاد قرارگاه رزمایش کمک مومنانه بنا به فرموده مقام معظم رهبری در مرحله اول تعداد ۴۰ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۳۰۰ هزار تومان در استان چهارمحال و بختیاری توزیع شد.

وی اظهار داشت: در این مرحله نیز با سخاوت‌مندی و احساس مسؤولیت مردم عزیز این استان مبلغ ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری شد و با کمکی که از تهران جذب کردیم تعداد ۳۵ هزار بسته معیشتی دیگر نیز آماده شده که امروز به شهرستان‌های ده‌گانه استان ارسال شده و روز شنبه مورخ ۲۰ اردیبهشت ماه مصادف با ولادت کریم اهل بیت در سطح تمامی شهرستان‌ها توزیع خواهد شد.

اکبری ضمن قدردانی از همه مردم و دستگاه‌های یاری‌رسان در این رزمایش بزرگ گفت: همانطور که همه مردم عزیز کشور ایران اسلامی ما در همه حوادث و بلایای به کمک یکدیگر شتافته‌اند امروز نیز با تمام وجود تا این لحظه در این امر مهم حضور پیدا کرده و از این پس هم همراهی خواهند کرد.

کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری

وی خاطرنشان کرد: مرحله سوم کمک‌رسانی و توزیع بسته معیشتی نیز در روز عید فطر انجام خواهد گرفت و از تمامی مردم و دستگاه‌ها خواهشمندیم کمک‌های مؤمنانه خود را از طریق حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج به دست مردم نیازمند برسانند‌.

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
به اشتراک بگذارید

دو × 5 =