امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2518
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1402 - 12:52 |

برگزاری نشست‌های متعدد در راستای افزایش مشارکت در انتخابات

برگزاری نشست‌های متعدد در راستای افزایش مشارکت در انتخابات

کمیته سیاسی ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری ، معاون استاندار گفت: کمیته سیاسی ستاد انتخابات باید نشست‌هایی با گروه‌های سیاسی و تشکل‌های مردمی در راستای افزایش مشارکت در انتخابات برگزار کند.

محسن حسین‌میرزایی در حاشیه نهمین جلسه ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با حضور استاندار، اعضای ستاد و فرمانداران سراسر استان اظهار داشت: با توجه به اهمیت رقابت سالم در انتخابات مقرر شد فرمانداران و کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان به نحو مقتضی و موثر برای ثبت‌نام واجدان شرایط اطلاع‌رسانی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در این جلسه بعد از ارائه گزارش از سوی فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه، مسئولان کمیته‌های ستاد نقطه نظرات خود را ارائه کردند.

وی با اشاره به تاکید‌های فراوان استاندار چهارمحال و بختیاری برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن انتخابات در استان افزود: در این نشست به موضوع مهم آموزش عوامل برگزار کننده انتخابات پرداخته و از سوی رئیس کمیته آموزش برنامه زمان‌بندی آموزش شد.

حسین‌میرزایی اضافه کرد: همچنین کمیته سیاسی ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری باید با برنامه‌ریزی دقیق و مدون به‌طور مستمر جلسات و نشست‌هایی با قشر‌های مختلف مردم و گروه‌های سیاسی و تشکل‌های مردمی در راستای افزایش مشارکت در انتخابات برگزار کند.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: پیرو اطلاع‌رسانی‌های مکرر قبلی یادآور می‌شود پیش‌ثبت‌نام از متقاضیان داوطلبی در مجلس شورای اسلامی از ۱۶ مردادماه ۱۴۰۲ آغاز شده است و تا ۲۲ مردادماه جاری ادامه دارد.

وی گفت: از تمام متخصصان و نخبگان در رشته‌های مختلف که انگیزه خدمت به مردم عزیز را دارند دعوت می‌کنم اقدام به پیش‌ثبت‌نام کنند تا شاهد انتخاباتی پُرشور و نشاط با مشارکت حداکثری در استان باشیم.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!