امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1693
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1400 - 0:31 |

پلیس شایعه کودک ربایی در چهارمحال و بختیاری را تکذیب کرد

پلیس شایعه کودک ربایی در چهارمحال و بختیاری را تکذیب کرد

کودک ربایی در چهارمحال و بختیاری ،معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کودک‌ربایی در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و خانمیرزا شایعه است.

علی اصغر مهری در شهرکرد گفت: در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی در خصوص کودک‌آزاری و کودک‌ربایی به شکل دست‌فروشی لباس محلی در سطح شهرستان‌های خانمیرزا، لردگان و شهرکرد طی روزهای گذشته بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این موضوع صحت نداشته و شایعه بوده است.

وی تاکید کرد: از همه شهروندان خواهشمندیم برای حفظ سلامت روانی جامعه از بازنشر نمودن چنین مطالبی در فضای مجازی خودداری کنند و از نشر مطالبی که فاقد منبع موثق است جداً پرهیز نمایند.

مهری یادآور شد: به هر حال والدین باید در مکان‌های شلوغ مراقب فرزندان خود باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به سامانه پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند.

کودک ربایی در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!