امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 662
تاریخ انتشار : 01 بهمن 1398 - 13:06 | 612 بازدید

۳ زندانی جرائم غیرعمد در لردگان از محل درآمد موقوفات آزاد شدند

۳ زندانی جرائم غیرعمد در لردگان از محل درآمد موقوفات آزاد شدند ۳ زندانی جرائم ملی و غیرعمد استان با دستور رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از محل درآمد موقوفات از زندان آزاد شدند. به گزارش نگین چهارمحال به نقل از جهانبین نیوز؛ مدیرکل اوقاف و امورخیریه با اعلام خبر آزادی سه زندانی […]

۳ زندانی جرائم غیرعمد در لردگان از محل درآمد موقوفات آزاد شدند

۳ زندانی جرائم غیرعمد در لردگان از محل درآمد موقوفات آزاد شدند

۳ زندانی جرائم ملی و غیرعمد استان با دستور رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از محل درآمد موقوفات از زندان آزاد شدند.

به گزارش نگین چهارمحال به نقل از جهانبین نیوز؛ مدیرکل اوقاف و امورخیریه با اعلام خبر آزادی سه زندانی با جرائم غیرعمد در شهرستان لردگان گفت: مرحله دوم آزادی زندانیان با کمک اوقاف آغاز شد و با اجرای مرحله دوم این طرح تعدادی از زندانیان جرائم مالی و غیرعمدشهرستان لردگان آزاد شدند.

حجت الاسلام امیری با اشاره به آزادی ۳ نفر از زندانیان جرائم مالی و غیرعمد استان به دستور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از عواید موقوفات، گفت: گسترش فرهنگ وقف و ترویج آزادسازی زندانیان از این محل نتایج چشمگیری درکاهش جمعیت کیفری زندان‌ها دارد.

وی تصریح کرد: بدهی این سه زندانی آزادشده بیش از ۵۰۰ میلیون ریال بوده که این اعتبار با همت اوقاف، خیران و واقفان خیراندیش تأمین شده است.

امیری، با اشاره به اهمیت گسترش فرهنگ وقف در زمینه و نیت‌های مختلف از جمله آزادسازی زندانیان جرایم مالی و غیر عمد، فراهم کردن جهیزیه و ازدواج جوانان، گسترش فعالیت‌های قرآنی و بیماران نیازمند افزود: فرهنگ‌سازی برای گسترش این نیت‌ها یکی از برنامه‌های این اداره کل در استان است.

وی، با اشاره به آزادسازی ۲۵ زندانی جرائم مالی و غیرعمد در مردادماه سالجاری به مناسبت عید غدیر خم، گفت: بدهی این زندانیان نیز بیش از ۲میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال بود که از محل خیران چهارمحال و بختیاری ، خیران خارج از استان و اجرای امینانه نیت واقفان آزاد شدند.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : جهانبین نیوز
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!