امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 446
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1398 - 15:28 | 309 بازدید

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ،جواد کارگران دهکردی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت جمشید مشایخی تأکید کرد این هنرمند همواره در کنار مردم و برای مردم ایفای نقش می‌کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد […]

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ،جواد کارگران دهکردی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت جمشید مشایخی تأکید کرد این هنرمند همواره در کنار مردم و برای مردم ایفای نقش می‌کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری در متن پیام تسلیت جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری آمده است :

هنرمندان عرصه هنر در روزهای ابتدایی بهار ۱۳۹۸ خورشیدی در سوگ و ماتم درگذشت یکی دیگر از بزرگان هنر سینما، تلویزیون و تئاتر نشسسته اند.استاد جمشید مشایخی طی سالهای متوالی(۱۳۳۵ تا ۱۳۹۷) با حضور در عرصه هنر آثار ماندگاری بر جای گذاشت. بی شک یاد او در قلب تمامی ملت ایران بالاخص هواداران، دوستداران و هنرمندان عرصه فرهنگ و هنر این مرز و بوم مانا و جاوید خواهد بود.اینجانب ضایعه اسفناک درگذشت این استاد عزیز سفر کرده را به جامعه هنری استان چهارمحال و بختیاری و خانواده گرامیشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال رحمت الهی برای آن مرحوم و صبر و بردباری برای خانواده محترمشان آرزو دارم. روحش شاد باد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!